Poniżej znajdziesz materiały, które ukazują kilka różnych imprez, które mieliśmy okazję prowadzić. Jak zawsze staraliśmy się aby było odlotowo. 

Zobacz czy nam wyszło! 


Wesele w lesie

prev next
play
 

Ania i Kuba podjęli duże ryzyko organizacji wesela pod chmurką. Opłaciło się! Sceneria była baśniowa a zabawa dostarczyła niezapomnianych wrażeń.


Aktorski ślub w stylu boho

prev next
play
 

Wesele Kamy i Tomka (znanych aktorów) raz po raz wpadało w ludowe klimaty, do których nastrajało miejsce i nawiązywali sami goście. Nie omieszkaliśmy dopasować się do tej atmosfery! Entuzjazm, radość i zabawa wylatywały z sali wszystkimi drzwiami i oknami! Więcej zdjęć autorstwa Julity Pająk tutaj.


Freakowe wesele

 

Wesele Tomka (jednego z Freak Fraków) dało nam możliwość aby po raz pierwszy poprowadzić imprezę w tak dużym składzie. Jeśli chcesz zobaczyć jak bawił się Freak Frak, na weselu prowadzonym przez 5 jego kumpli, to koniecznie zobacz filmik obok, autorstwa Dagmary Kuneckiej.


Międzynarodowa impreza

 

Swoją pasją, zaangażowaniem oraz umiejętnościami służyliśmy również podczas międzynarodowego eventu integracji pielgrzymów w czasie Światowych Dni Młodzieży. Czuliśmy niezwykły entuzjazm mogąc wystąpić przed tak różnorodnym gronem. Czy spełniliśmy swoje zadanie? Oceń sam.


Tematyczny bal studencki

 

Z chęcią stawiamy czoła wyzwaniom, które przedstawiają nam studenci. Zawsze owocuje to u nas powiewem świeżości. W 2019 skupiliśmy się na latach 20 ubiegłego wieku czyli okresie królowania Charlestonu, Swingu i Jazzu. Uczta dla duszy :D 


Rycerze Freak Frak i studencka batalia taneczna

 

Na wieść o tym, że Bal na 200 par odbędzie się w temacie Star Wars zaświeciły nam się oczy. Dlatego też nie szczędziliśmy pomysłów, pracy i zasobów aby uatrakcyjnić zabawę. W końcu studenci z duszpasterstw potrafią się dobrze bawić a my chcemy żeby bawili się najlepiej!


Dla poszukujących więcej

prev next
play
 

Gdyby było Ci jeszcze mało to możesz przejrzeć zdjęcia obok lub zajrzeć na Facebook  :)