Poniżej znajdziesz materiały, które ukazują kilka różnych imprez, które mieliśmy okazję prowadzić. Jak zawsze staraliśmy się aby było odlotowo. Zobacz czy nam wyszło! 


Wesele w lesie

Ania i Kuba podjęli duże ryzyko organizacji wesela pod chmurką. Opłaciło się! Sceneria była baśniowa a zabawa dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

prev next
play

Aktorski ślub w stylu boho

prev next
play

Wesele Kamy i Tomka (znanych aktorów) raz po raz wpadało w ludowe klimaty, do których nastrajało miejsce i nawiązywali sami goście. Nie omieszkaliśmy dopasować się do tej atmosfery! Entuzjazm, radość i zabawa wylatywały z sali wszystkimi drzwiami i oknami! Więcej zdjęć autorstwa Julity Pająk tutaj.


Freakowe wesele

Wesele Tomka (jednego z Freak Fraków) dało nam możliwość aby po raz pierwszy poprowadzić imprezę w tak dużym składzie. Jeśli chcesz zobaczyć jak bawił się Freak Frak, na weselu prowadzonym przez 5 jego kumpli, to koniecznie zobacz filmik obok, autorstwa Dagmary Kuneckiej.


Międzynarodowa impreza

Swoją pasją, zaangażowaniem oraz umiejętnościami służyliśmy również podczas międzynarodowego eventu integracji pielgrzymów w czasie Światowych Dni Młodzieży. Czuliśmy niezwykły entuzjazm mogąc wystąpić przed tak różnorodnym gronem. Czy spełniliśmy swoje zadanie? Oceń sam.


Freak Fraki wśród kamieniarzy na imprezie firmowej 

Dla mężczyzn pracujących na co dzień z kamieniem trzeba było przygotować coś specjalnego. Udało się nam wspólnie przełamać wiele stereotypów wybornie się przy tym bawiąc.


Tematyczny bal studencki

Z chęcią stawiamy czoła wyzwaniom, które przedstawiają nam studenci. Zawsze owocuje to u nas powiewem świeżości. W 2019 skupiliśmy się na latach 20 ubiegłego wieku czyli okresie królowania Charlestonu, Swingu i Jazzu. Uczta dla duszy :D 


Na Komunię też możesz nas zaprosić! 

Komunia Oskara była dla nas zupełnie nowym wyzwaniem. Oceń jak sobie poradziliśmy z zapewnieniem atrakcji zarówno dla dzieci jak i rodziców.


Świętujcie z nami niepodległość

Niepodległościowe  Bale Bezalkoholowe, stały się już naszą tradycją świętowania odzyskania niepodległości przez Polskę. W ten sposób wyrażamy swój patriotyzm i pomagamy innym świętować hucznie to wielkie święto.


Rycerze Freak Frak i międzyduszpasterska batalia taneczna

Na wieść o tym, że Bal na 200 par odbędzie się w temacie Star Wars zaświeciły nam się oczy. Dlatego też nie szczędziliśmy pomysłów, pracy i zasobów aby uatrakcyjnić zabawę. W końcu studenci z duszpasterstw potrafią się dobrze bawić a my chcemy żeby bawili się najlepiej!


Test na mężczyznę

prev next
play

Rytuały przejścia z chłopca w mężczyznę zaczerpnięte prosto z tradycji Indian Nawaho pozwoliły nam zorganizować prawdziwy wieczór kawalerski. Wrocławska Indiańska Wioska wypełniła się charakterystycznymi okrzykami, tańcem przy ognisku, dymem fajki pokoju i atmosferą próby i wyzwania.


W pochodzie do żłóbka

W roli konferansjera i wodzireja pracowaliśmy również podczas Orszaku Trzech Króli w Trzebnicy. Animacja całości była dla nas ciekawym doświadczeniem.

prev next
play

Niebiańskie zabawy

Na wprost św. Klara ze św. Franciszkiem kręcą radosne piruety. Po prawej św. Józef i św. Antoni biegną z uśmiechem na ustach. Po lewej, św. Agata, św. Łucja i św. Monika tańczą entuzjastycznie do muzyki a z tyłu św. Benedykt wraz ze św. Michałem Archaniołem pilnują porządku.
Tak wyglądają Bale Wszystkich Świętych które od 2015 roku na dobre weszły w harmonogram życia kilku szkół z Wrocławia i okolic. Radością napawa nas możliwość prowadzenia ich!


Dla poszukujących więcej

Gdyby było Ci jeszcze mało to możesz przejrzeć zdjęcia obok lub zajrzeć na Facebook i Pinterest :)

prev next
play