W naszej pracy spotkaliśmy się z wieloma różnymi miejscami i osobami.
Z części z nich wyrosły wspaniałe znajomości oparte na wspólnym fundamencie, którym jest dbałość o najwyższy poziom oferowanych usług. Chcemy abyście mogli na tym skorzystać i dlatego przedstawiamy zestawienie firm godnych polecenia :)


Fotografowie

W naszej opinii najbardziej godni zaufania spośród drapieżników polujących na uwiecznienie chwili są:


Kamil i Anna Szyszka Fotografia
www.szyszka.com.pl
Szyszka Fotografia na fb


Agata Majasow Dobre Światło
www.dobreswiatlo.com.pl
Dobre Światło na fbNatalia i Paweł Lindnerowie
www.lindnerowie.pl
Lindnerowie na fb

Sale weselne

Najbardziej magicznym miejscem, w którym prowadziliśmy wesele był ogród Ani i Kuby. Z oczywistych względów polecamy inne, nie mniej ciekawe miejsca:

Internet

Co jeszcze możemy Ci polecić aby umożliwić Ci szybsze znalezienie tego czego szukasz? Oto propozycje:


Portal Wesele z klasą - znajdziesz tu firmy zajmujące się nawet najdrobniejszymi szczegółami weselnymi a także przeczytasz wiarygodne opinie o nas.


Planujemy wesele - również polecany przez nas portal weselny działający na nieco innych zasadach niż powyższy. Przy okazji możesz zerknąć nasz profil i zobaczyć kto nas poleca.


Bridelle - prestiżowy blog w całości poświęcony branży ślubnej. Jeśli szukasz inspiracji, pomysłów i sprawdzonych firm lub zastanawiasz się czy Twój pomysł wypali to koniecznie musisz tu zajrzeć.


Zankyou weddingsportal, który rekomendujemy parom międzynarodowym. Jeśli Ty lub Twoja druga połowa nie pochodzicie z Polski lub jeśli goście na Waszym weselu będą różnych narodowości, to zachęcamy abyście skorzystali z możliwości jakie daje Zankyou.