Kim są Wodzireje Freak Frak?

Do kogo lub czego można by porównać wodzireja? 

Otóż wodzirej Freak Frak jest jak wielozadaniowy robot kuchenny. Potrafi miksować muzykę, czasem w odpowiednim momencie siecze parkiet światłami, lub ubija i zagniata nastroje gości tak aby wypiekła się z nich wspaniała atmosfera. 

Miesza, nie pozostaje ciągle w jednym smaku muzycznym. Czasem zmieli i wyciśnie gości szybką animacją taneczną, innym razem znów utrze z nimi aksamitną taneczną baśń. Potrafi też okroić zapędy wujków śpiewających coraz to nowe zwrotki "ona temu winna" oraz podgrzać gości tak aby romantyczna woń ich tańca rozmarzyła każdego. 

Muzyka podana przez wodzireja Freak Frak jest jak smakowicie przyrządzone danie. Wyszukane mięsiste kawałki wymieszane z aksamitnym sosem muzycznego tła, serwowane są z utworami tak klasycznymi jak gniecione ziemniaki. Całość przyprawiona jest natomiast nutką orientu i dzikiego zachodu a dodatkiem jest świeża i chrupiąca sałatka z aktualnych TOP na listach przebojów.


Andrzej - niech Cię nie zwiedzie pierwsze wrażenie ;)

Andrzej to przede wszystkim nietuzinkowa osobowość skryta za pozorami pierwszego wrażenia. Jest jak Ocean Spokojny, na ogół łagodny i stonowany potrafi z mocą i wigorem ponieść na fali uczestników zabawy i doprowadzić ich rozbawionych i roztańczonych do portu. Jest też kopalnią wodzirejskich zabaw, animacji, tańców i śpiewów biesiadnych. Jest specjalistą od tańców lednickich, którymi co roku roztańcza wrocławski rynek. Jego długoletnie doświadczenie oraz niespoczywanie na laurach stanowią jego kartę gwarancyjną. Niezwykle osłuchany w polskiej muzyce, potrafi prowadzić imprezę tylko z polskimi utworami co udowadnia już od kilku lat prowadząc bale niepodległościowe . Choć głowę przyprószyła mu już siwizna to jego serce i duch nadal pozostają młode i szalone!


Sebatian - inspiracja w czystej postaci

Marzy Ci się impreza, na której goście się nie nudzą? Co więcej, chcesz żeby w tańcu pogubili obcasy? Lubisz oryginalne i niesztampowe pomysły na wspólne zabawy i tańce? Zależy Ci na prowadzącym, który będzie zachowywał się kulturalnie i z klasą a jednocześnie z pasją i werwą porwie wszystkich na parkiet? Wyobrażasz sobie taką atmosferę na weselu, która sprawia, że goście sami z ochotą angażują się w proponowane akcje? Dla Sebastiana to codzienność. Na zabawach, które prowadzi inspiruje ludzi do niezwykłych rzeczy. Goście są urzeczeni pomysłami na zabawy, obsługa wychodzi z zaplecza aby przyglądać się z zainteresowaniem jak ludzie tańczą w uniesieniu z zamkniętymi oczami,  a seniorki (autentycznie) wstają z wózków inwalidzkich.


Tomek na parkiecie jest jak Aston Martin

Tomek - zorganizowany, wrażliwy, empatyczny, wysportowany, podejmujący wyzwania, energiczny. Jest jak Aston Martin parkietu, zwykle z gracją i wdziękiem sunie po sali ale gdy ujawni swoją moc i ruszy do tańca to zrywa podłogę i szybko znajduje entuzjastów swoich pomysłów. Potrafi dostrzec drobną potrzebę i zaskoczyć inicjatywą wychodzącą poza kompetencje. Zna umiar i ma świetne wyczucie co wypada a co nie, a to stawia go w szeregu wodzirejów z klasą. Bardzo dobrze sprawdza się również w organizowaniu eventów plenerowych, gdzie elementy sportu, przygody i budowania zespołu pobudzają endorfiny uczestników


Wojtek - entuzjazm, radość i uśmiech

Wojtek to wulkan entuzjazmu, góra pozytywnej energii, tona dobrej zabawy i kilodżule uśmiechu. Imprezy z Wojtkiem są niezwykle bogate, ponieważ jego kreatywność co chwilę podsuwa mu świetne pomysły na to jak uatrakcyjnić zabawę. Wojtek ciągle jest w ruchu a przez to Twoje wesele nie zazna nudy. Tym bardziej, że naturalna dla Wojtka radość i ciepło w kontaktach towarzyskich bardzo szybko zjednują mu wszystkich gości, którzy z chęcią przystają na wszelkie propozycje. Jeśli chcesz żeby Twoje wesele było bardzo żywe, jeśli poza tańcem szukasz wielu różnych atrakcji, jeśli spontaniczność i kreatywność to również Twoje mocne strony to dogadasz się z Wojtkiem jak z nikim innym.


Jarek - bomba energetyczna

Jarek jest prawdziwą bombą energetyczną, dla imprezy jest tym czym słońce dla dnia - pobudza, ożywia, dostarcza energii i ciepła, wywołuje uśmiech na twarzy. Jego osłuchane ucho potrafi dobrać utwór dla każdego i dogodzi nawet najbardziej wymagającym melomanom. Jego pracowitość, dbałość o szczegóły i estetykę oraz niezwykłe skupienie na wykonywanym zadaniu przywołuje na myśl mrówkę robotnicę. Jarek w imprezę wchodzi na całego, jego zaangażowanie pozwala mu ciągle trzymać rękę na pulsie tak aby nic nie wymknęło się spod kontroli. Jego atutem jest to, że lubi się uczyć i ciągle się doskonali.


Mateusz - wodzirej nie do zatrzymania

Mateusz jest jak oaza na pustyni. Ożywia, orzeźwia napełnia siłami i daje poczucie bezpieczeństwa. Niezwykle zorganizowany, wszystko ma pod kontrolą, nie poddaje się zmęczeniu ani sytuacjom stresowym. Bacznie obserwuje i wie kiedy goście mają jeszcze siły na energiczną piosenkę a kiedy należy zwolnić aby dać im odpocząć. Zawsze wie co robić, ma plan działania na każdą ewentualność. Potrafi w jasny i przejrzysty sposób przedstawić o co mu chodzi dzięki czemu goście na weselu nie czują się zagubieni podczas bardziej skomplikowanych animacji tanecznych. Imprezy z Mateuszem są jak pociągi - bardzo trudno je zatrzymać.