Wesele? Z przyjemnością! Uwielbiamy łączyć pokolenia! Impreza firmowa? Jak najbardziej! Budowanie więzi ze znajomymi przez zabawę - to nas kreci! Bal studencki? Od zaraz! Nietypowa impreza z fabułą - to uwielbiamy! Wieczór kawalerski? Nie ma sprawy! Inaczej niż wszyscy - czemu nie! Impreza urodzinowa? Już się robi! Gadżety i akcja nie tylko dla dzieci - nie możemy się doczekać! Bal dla rodzin z dziećmi? Z ochotą! Wspólna kreatywna zabawa z mamą i tatą to rzadkość ale nie dla nas! Festyn plenerowy? Bez problemu! Wiemy jak rozbawić uczestników - będzie się działo! Impreza lub bal okolicznościowy?  Na już! Oczy zamknięte, ręce w górze, szał tańca i zabawy - z nami masz już pewne. Flashmob? Pewnie! Lubimy zaskakiwać! [Wpisz tu swoją imprezę]? Natychmiast! Pomożemy Ci w planowaniu i realizacji, abyś i Ty mógł/mogła się dobrze bawić.


Wesela - co w nich lubimy najbardziej?

prev next
play
 

Blask w oczach, promienny uśmiech na twarzy, entuzjazm, ekscytacja, zaangażowanie, pozytywne nastawienie i radość narzeczonych i młodych par sprawiają, że uwielbiamy z Wami współpracować. Dlatego też w obsługę uroczystości weselnej angażujemy na pierwszym miejscu nasze serca, tak aby dostroić się do fal, w których nadajecie i rozumieć Wasze potrzeby, wczuwać się w Wasze sytuacje i samopoczucie oraz mieć przed oczami Wasze priorytety, a dzięki temu sprawić, że nie tylko Wasi goście ale również Wy będziecie się wspaniale bawić.


Poprawiny można inaczej

prev next

Wybija godz. 14:00, goście powoli się schodzą i z grymasem bólu nóg zasiadają do stołu. Robi się coraz gwarniej, a kiedy obiad dobiega końca następuje wspomnienie bohaterów parkietu dnia poprzedniego. Wodzirej jak snajper wypatruje tej niepowtarzalnej okazji do otwarcia tanecznego parkietu. Na początek spokojnie, z umiarem. Część gości z drinkami w dłoniach odkrywa przyczynę opustoszałej sali. Na dworze toczy się poprawinowy turniej w bule i krokieta. Słońce smaga rozbawione twarze, które bez ograniczeń wchodzą w kolejną zabawę. Pogaduchy, żarty i próby sił w nowych zabawach doprowadzają do chilloutowego błogostanu. Jedni chrupią przekąski na leżakach i kibicują najbliższym przy kolejnej zabawie. Inni spragnieni rozmów
dopijają chmielu z bąbelkami w rozgadanych bez końca grupach. Te plenerowe chwile trwają do pierwszego błysku księżyca. Czy to koniec? Absolutnie nie. Endorfiny zabawy rwą na parkiet. Trans taneczny wydaje się nie do zatrzymania. Jeszcze kilka teambuildingowych gier i wyreżyserowane pożegnanie wieńczy dzień, który stał się mocnym poprawieniem weselnego dnia. Czy taka wersja zdarzeń Ci się podoba? Nam nie do końca, dlatego nieustannie ją dla Ciebie udoskonalamy ;)


Imprezy firmowe naszą misją

prev next
play
 

Wierzymy, że u podstaw sukcesu firmy i dobrobytu jej pracowników leżą zdrowe relacje międzyludzkie. Dlatego stawiamy na poprawę komunikacji, dobre stosunki, pozytywny przekaz i pogłębianie relacji między pracownikami ufając, że to właśnie one otworzą ich na więcej. Szukamy ciągle nowych i bardziej atrakcyjnych form integracji aby służyć coraz lepiej.


Bale studenckie to nasz rozwój

prev next
play

Dzięki swojej otwartości na nowe propozycje i śmiałości w kreowaniu innowacyjnych pomysłów na zabawę studenci są dla nas prawdziwym poligonem doświadczalnym. W każdą imprezę ze studentami angażujemy 200% swojej kreatywności, dzięki czemu jej realizacja jest dla nas milowym krokiem w rozwoju. Bale uczelniane lub dla wspólnot studenckich zawsze cieszą się dużym zaangażowaniem organizatorów. To pozwala nam rozwijać skrzydła i porywać do lotu innych!


Imprezy plenerowe - podążamy za zewem natury

prev next
play

Impreza pod gołym niebem, na dużej przestrzeni z setkami uczestników - to jest prawdziwy żywioł! Wtedy mamy szansę łączyć nasze wodzirejskie umiejętności z doświadczeniem zdobytym na Akademii Wychowania Fizycznego. W plenerze  odzywają się w nas pierwotne instynkty dzięki którym, czerpiemy radość z obcowania z naturą i na maksa wkręcamy się prowadzenie różnych konkurencji. 


Co tylko zechcesz

prev next
play

Nowe wyzwania to to co nas rozwija. Najbardziej odjechane imprezy, pomysły na najdziwniejsze tematy zabaw, niekonwencjonalne rozpoczęcia lub zakończenia czy też całkiem normalne imprezy przy dobrej muzyce. Cokolwiek masz na myśli (dancingi, studniówki, zabawy sylwestrowe, konferencje i inne), daj znać. Ze wszystkich sił będziemy chcieli Ci pomóc aby zwolnić Cię z trosk i umożliwić dobrą zabawę.