Wesele? Z przyjemnością! Uwielbiamy łączyć pokolenia! Impreza firmowa? Jak najbardziej! Budowanie więzi ze znajomymi przez zabawę - to nas kreci! Bal studencki? Od zaraz! Nietypowa impreza z fabułą - to uwielbiamy! Wieczór kawalerski? Nie ma sprawy! Inaczej niż wszyscy - czemu nie! Impreza urodzinowa? Już się robi! Gadżety i akcja nie tylko dla dzieci - nie możemy się doczekać! Bal dla rodzin z dziećmi? Z ochotą! Wspólna kreatywna zabawa z mamą i tatą to rzadkość ale nie dla nas! Festyn plenerowy? Bez problemu! Wiemy jak rozbawić uczestników - będzie się działo! Impreza lub bal okolicznościowy?  Na już! Oczy zamknięte, ręce w górze, szał tańca i zabawy - z nami masz już pewne. Flashmob? Pewnie! Lubimy zaskakiwać! [Wpisz tu swoją imprezę]? Natychmiast! Pomożemy Ci w planowaniu i realizacji, abyś i Ty mógł/mogła się dobrze bawić.


Wesela - co w nich lubimy najbardziej?

prev next
play
 

Blask w oczach, promienny uśmiech na twarzy, entuzjazm, ekscytacja, zaangażowanie, pozytywne nastawienie i radość narzeczonych i młodych par sprawiają, że uwielbiamy z Wami współpracować. Dlatego też w obsługę uroczystości weselnej angażujemy na pierwszym miejscu nasze serca, tak aby dostroić się do fal, w których nadajecie i rozumieć Wasze potrzeby, wczuwać się w Wasze sytuacje i samopoczucie oraz mieć przed oczami Wasze priorytety, a dzięki temu sprawić, że nie tylko Wasi goście ale również Wy będziecie się wspaniale bawić.


Imprezy firmowe naszą misją

 

Wierzymy, że u podstaw sukcesu firmy i dobrobytu jej pracowników leżą zdrowe relacje międzyludzkie. Dlatego stawiamy na poprawę komunikacji, dobre stosunki, pozytywny przekaz i pogłębianie relacji między pracownikami ufając, że to właśnie one otworzą ich na więcej. Szukamy ciągle nowych i bardziej atrakcyjnych form integracji aby służyć coraz lepiej.

prev next
play

Bale studenckie to nasz rozwój

prev next
play
 

Dzięki swojej otwartości na nowe propozycje i śmiałości w kreowaniu innowacyjnych pomysłów na zabawę studenci są dla nas prawdziwym poligonem doświadczalnym. W każdą imprezę ze studentami angażujemy 200% swojej kreatywności, dzięki czemu jej realizacja jest dla nas milowym krokiem w rozwoju. Bale uczelniane lub dla wspólnot studenckich zawsze cieszą się dużym zaangażowaniem organizatorów. To pozwala nam rozwijać skrzydła i porywać do lotu innych!


Bale dla rodzin z dziećmi - w nich czujemy spełnienie

 

Najlepsza zabawa to ta z rodzicem. Chcemy z Wami, rodzice, i Waszymi dziećmi tworzyć prawdziwe baśniowe opowieści i historie rodem z dzikiego zachodu. Sami dla swoich dzieci wciąż wyszukujemy atrakcyjnych form zabawy połączonej z edukacją i chcemy się dzielić tym co udało nam się stworzyć tak aby inni mogli czerpać z naszych pomysłów i zamienić swój dom w krainę atrakcyjnych, mądrych i kreatywnych zabaw.

prev next
play

Imprezy plenerowe - podążamy za zewem natury

prev next
play

Impreza pod gołym niebem, na dużej przestrzeni z setkami uczestników - to jest prawdziwy żywioł! Wtedy mamy szansę łączyć nasze wodzirejskie umiejętności z doświadczeniem zdobytym na Akademii Wychowania Fizycznego. W plenerze  odzywają się w nas pierwotne instynkty dzięki którym, czerpiemy radość z obcowania z naturą i na maksa wkręcamy się prowadzenie różnych konkurencji. 


Bal okolicznościowy dobrą okazją również do refleksji

Każdy powód do zabawy jest dobry. Jubileusze, rocznice, ważne święta i okazje specjalne to dla nas kolejne możliwości do tego aby podzielić się radością, entuzjazmem i odrobiną szaleństwa. Zawsze staramy się odpowiedzieć na potrzeby, które niesie ze sobą dana okazja i dostosować się do jej wymiaru - oficjalnego, podniosłego, poważnego czy też luźnego, lekkiego i zakręconego.

prev next
play

Wieczór kawalerski - test na męskość

prev next
play

Wieczór kawalerski to jedyna z założenia w 100% męska impreza. Stereotypowo kojarzy się z scenami jak z "Kac Vegas" ale nie nam. My chcemy obudzić lwa w męskim sercu i wyzwolić w męskiej duszy prawdziwie wojowniczą postawę. W szeregu wyzwań motywujemy do tego aby ciągle stawać się lepszym. Pomagamy stać się prawdziwym mężczyzną - czyli takim, który będzie potrafił walczyć o swoją rodzinę w czasie każdej burzy. Pomysłów i możliwości jest dużo. Przyszły mąż może się sprawdzać biegając z mapą po mieście lub uczestnicząc w indiańskich rytuałach inicjacyjnych czy też stawiając czoła wyzwaniom sportowym lub po prostu robiąc coś dobrego (np. remontując dom dziecka)


Bal w szkole może być świetny

Zabawy z dziećmi w szkołach to dla nas zupełnie inny wymiar! Aby stanąć na wysokości zadania sami w sobie musimy ponownie odnaleźć dziecko, cofnąć się o kilkanaście lub kilkadziesiąt lat wstecz i przypomnieć sobie jakie mieliśmy wtedy potrzeby, co w nas siedziało, za czym podążaliśmy. To pozwala nam dopasować się do naszych małych klientów ale jednocześnie ubogaca nas samych. Do każdego przekroju wiekowego podchodzimy odpowiednio inaczej.

prev next

Co tylko zechcesz

prev next
play

Nowe wyzwania to to co nas rozwija. Najbardziej odjechane imprezy, pomysły na najdziwniejsze tematy zabaw, niekonwencjonalne rozpoczęcia lub zakończenia czy też całkiem normalne imprezy przy dobrej muzyce. Cokolwiek masz na myśli (dancingi, studniówki, zabawy sylwestrowe, konferencje i inne), daj znać. Ze wszystkich sił będziemy chcieli Ci pomóc aby zwolnić Cię z trosk i umożliwić dobrą zabawę.