Co oferujemy?

Chcemy dać Ci możliwość załatwienia całej oprawy artystycznej imprezy w jednym miejscu. Dlatego do Twojej dyspozycji jest wiele różnorakich usług, z których możesz skorzystać. Staramy się też ciągle nawiązywać nowe kontakty z godnymi polecenia dostawcami usług, których sami nie realizujemy, tak abyś mogła/mógł znaleźć u nas więcej niż się spodziewasz i w ten sposób zaoszczędziła/zaoszczędził czas na dodatkowych poszukiwaniach.
Najczęściej pracujemy we Wrocławiu i okolicach jednak zdarza nam się odwiedzać również dalsze regiony :) szczegóły znajdziesz niżej.


Aby mieć pewność, że zarówno Ty jak i Twoi goście oraz cała impreza będzie pod czułą opieką specjalnie przeznaczonej do tego osoby, przygotowaliśmy dla Ciebie usługę "wodzirej".

To tutaj leżą wszelkie tajniki rozbawionej i roztańczonej imprezy. Wodzirej jest tym co sprawia, że Twoi goście na długo będą pamiętać Twoją zabawę jako niezwykle rozbujaną, o wyjątkowym klimacie i w dobrym guście. W armii wodzireja stoją dywizje animacji tanecznych, kompanie zabaw oczepinowych, pułki gier i tańców integracyjnych, plutony kreatywnych zapowiedzi, zachęt i komentarzy i oddział uśmiechu i uroku osobistego. Wszystko zwarte i gotowe aby w drobny mak rozbić nudę, sztampę, skrępowanie, nieśmiałość, ponurość i pustki na parkiecie a do zwycięstwa poprowadzić radość uśmiech, wesele, entuzjazm, taniec, spontaniczność, kreatywność, zainteresowanie, otwartość i śmiałość.


Każde ucho jest inne a o gustach się nie dyskutuje - taka dewiza nam przyświeca. Do Twojej dyspozycji jest usługa DJ'a, który zadba o uszy wszystkich zgromadzonych na zabawie. 

Dla srebrnych głów mamy złote przeboje lat 60'/70', pokoleniu pierwszych lotów w kosmos oferujemy utwory takich wykonawców jak Bee Gees, Ace od Base, Tina Turner, The Rolling Stones, Gloria Gaynor, Vaya Con Dios, Lady Pank itp. Pragnącym świeższych rytmów proponujemy hity od lat 90' aż po współczesne listy przebojów. Wiemy, że dobry DJ musi odpowiednio dobierać tempo utworów. Aby przygotować się do tego maratonu, którym jest wesele trzeba najpierw dobrze rozgrzać mięśnie i stawy. Dopiero z takim przygotowaniem można oddać się szaleństwu kolejnych szybszych lub wolniejszych kilometrów wesela.


Każde zabawa ma swój klimat, swoją atmosferę, swój styl. Chcemy Cię wspomóc w tworzeniu tego nastroju oferując Ci do dyspozycji kolorowe oświetlenie. Proponujemy użycie go w dwojaki sposób. 1. Dynamicznie zmieniająca się barwa dopasowywana w czasie rzeczywistym do rodzaju aktualnie granego utworu tak aby romantyczne tango mogło być tańczone na spowitym czerwieniami parkiecie a skoczne rytmy Happy uzupełniane były zielenią. W czasie operowania światłem nie zapominamy też o tym aby w odpowiednim tempie pulsowało ono zgodnie z linią melodyczną piosenki.
2. Co czyni wesele prawdziwie baśniowym? A no oczywiście wystrój sali i jej oświetlenie. Odpowiednie światło może wzmocnić klimat podkreślając wystrój sali i nawiązując do niego kolorystycznie. Białe ściany oświetlone białym światłem wyglądają zupełnie inaczej niż te same ściany oświetlone kolorowym światłem w postaci słupów świetlnych umieszczonych w różnych punktach sali.


Wesela i inne przyjęcia często nie są wymarzonym czasem dla dzieci. Nie wszystkie i nie zawsze potrafią się bawić razem z dorosłymi. Często rodzice nie mogą wyjść do ulubionej piosenki bo akurat trzeba się zająć dzieckiem. Ze względu na swój charakter wesela są czasem dla młodzieży i dorosłych. Dzieci zwykle nie są nawykłe do takiego spędzania wolnego czasu. Przez to mogą czuć się pominięte, mogą domagać się większej atencji u rodziców lub bawić się po swojemu czyli często "niebezpiecznie". Proponujemy kilka wyjść z tej sytuacji. Aby dać znać dzieciom, że pamiętamy o nich, cenimy je i chcemy się z nimi bawić, wodzirej może przygotować kilka specjalnych atrakcji w postaci tańców, zabaw i happeningów. Specjalna animatorka do dzieci może im zapewnić opiekę i możliwość bawienia się w swoim świecie w stworzonej specjalnie wyspie animacyjnej. Pod salą weselną może również stanąć specjalny autobus wyposażony w wiele zabawowo atrakcyjnych przestrzeni dla dzieci - wchodzą do środka i znikają na długie godziny!


Multimedia stały się dla nas - ludzi - chlebem powszednim. Na imprezach wciąż jednak są rzadkie. Z tego względu mogą sprawić, że Twoje przyjęcie będzie wyróżniało się na tle innych. Prosta prezentacja zdjęć przewijająca się w tle przez całą imprezę może wywołać wiele uśmiechów na twarzach gości. Co dopiero kiedy zaprezentujemy prawdziwy teatr cieni, w którym świat rzeczywisty będzie przenikał się z wirtualnym a fabuła nawiązywać będzie do ciekawych historii z życia np. pary młodej? To wszystko uzyskujemy poprzez przygotowanie odpowiedniej prezentacji multimedialnej, która w projekcji tylnej rzucana jest na duży ramowy ekran. Zaskoczenie gości gwarantowane! Na koniec wyobraź sobie miny gości kiedy w środku nocy wyciągniemy ich na zewnątrz zapraszając na wyjątkowy pokaz. Projektorem kinowym (o bardzo dużej mocy) rozświetlimy całą elewację budynku, w którym mieścić się będzie sala weselna i sprawimy, że rozbłyśnie różnymi kształtami, kolorami i kompozycjami. Możesz podejrzeć jedną z takich realizacji w podstronie "Freak Fraki w akcji".


Impreza przebiega w klimatach ludowych? Twoja rodzina lubi śpiewać? Masz wujków lub ciocie, które nie obejdą się bez chociaż kilku zaśpiewów biesiadnych? Nie ma problemu! Gitara, śpiewniki czy też projektor, ekran i program do karaoke są na podorędziu i czekają na odpowiedni moment żeby rozśpiewać całą salę i uwolnić te wszystkie emocje związane z tradycją, historią i różnymi zwyczajami panującymi wśród naszych rodów.


Chcesz nadać swojej imprezie jakiś charakterystyczny ton? Masz pomysł na fabułę lub temat przewodni? Chcesz aby Twoi goście bawili się już przed imprezą dobierając odpowiedni strój? Mamy doświadczenie w prowadzeniu różnych imprez tematycznych w tym wesel na zamkach w średniowiecznych strojach. Z chęcią podpowiemy co i jak się sprawdza, zbudujemy oryginalny, dopasowany do Twojego tematu scenariusz, wymyślimy fabularyzowane gry. Pomożemy Ci pokazać gościom, że jak Ty za coś się zabierasz to jest to konkretnie szalone!


Wciąż Ci mało i szukasz jeszcze czegoś ekstra? W takim wypadku proponujemy Ci prawdziwy uliczny Spektakl ognia. Zaproszeni artyści na dwadzieścia minut zamienią się w prawdziwych władców płomieni, którzy zaprezentują swoją moc ujarzmiania tego żywiołu. Na wypadek gdyby sala weselna była wyposażona w czujniki dymu gości weselnych możemy zaprosić do Bongosowego show w czasie którego będą mogli szybko poznać specyfikę gry na bębnie i pod dyrygenturą animatora muzycznego zagrać prawdziwy koncert na wiele głosów.


Nie chcemy Cię ograniczać dlatego też nie ograniczamy siebie i jesteśmy gotowi poprowadzić wesele w każdym zakątku Polski i świata, po prostu zapytaj na jakich warunkach. Najczęściej natomiast, ze względu na miejsce zamieszkania zdarza nam się prowadzić wesela na Dolnym Śląsku w Wielkopolsce, województwie Lubuskim, Opolskim, Łódzkim i Śląskim

Zapewne interesuje Cię cena. Dokładną wycenę zawsze podajemy uzgadniając warunki naszej współpracy podczas spotkania, na które Cię serdecznie zapraszamy. W zależności od tego co Cię interesuje cena wesela może wahać się między 3000 zł a 6000 zł dlatego jeszcze raz zachęcamy do kontaktu.